CHS NARNIE - maine coon cattery

Vítáme Vás na našich stránkách

 CHS NARNIE ....

Mainské mývalí kočičky vstoupily do našeho života před pár lety a úplně nás okouzlily svým impozantním vzhledem a báječnou milou povahou.
V současné době máme dvě nádherné  kočičky z chovatelských stanic
a v brzké době k nim určitě přibude kocourek po kterém jsme se už začali usilovně rozhlížet a vybírat toho nej nej .

   Rádi bychom pro naše vymazlená koťátka našli domov plný pohody, zodpovědnosti a kvalitní péče. Zvířecí parťák na lumpárny vřele vítán ! Koťátka jsou naučená na kvalitní granule např.Porta 21,Sanabell , Taste of Wild apod. Dále baští syrové , přemražené hovězí a kuřecí maso, což bychom i velmi uvítali v novém domově neboť to jsou nejenom gaučoví povaleči ale především šelmy. U nás vyrůstají  v prostorách rodinného domu spolu s námi, ale i ve venkovním zabezpečeném výběhu na čerstvém vzduchu, což velmi prospívá jejich celkové kondici ,imunitě a zdraví. Od nás budou odcházet ve věku minimálně 13 týdnů, odčervená, očkovaná a naučená čistotě. S sebou do nového domova dostatnou očkovací průkaz, kupní smlouvu a výbavičku. Ceny koťátek se mohou lišit - rozmezí cca 8.000,- až 10.000,-Kč.

   POKUD SE VÁM NĚKTERÉ KOŤÁTKO OD NÁS ZALÍBÍ RÁDI VÁM POSKYTNEME BLIŽŠÍ INFORMACE A UVÍTÁME NEZÁVAZNOU NÁVŠTĚVU. ZÁROVEŃ VÁS CHCEME POPROSIT

O DŮKLADNÉ ZVÁŽENÍ KOUPĚ KOŤÁTKA, PŘECE JEN JE TO ZÁVAZEK NA HODNĚ LET A TAKÉ URČITÉ VYNALOŽENÍ FINANČNÍCH  PROSTŘEDKŮ NA ZAJIŠTĚNÍ VŠECH POTŘEB VAŠEHO BUDOUCÍHO MAZLÍČKA.

JSTE VÍTÁNI .........